Motorlu Japon Perde

Japon Perde ve Motorları
Somfy teknolojik açıdan gelişmiş perde motorlarının yanı sıra stor perdeler ve diğer perde modelleri için perde motorları üreten dünyaca ünlü bir fransız markasıdır.

Yüksek kaliteli perde ve motorlarımız, pencere perdelerinizi uzaktan kontrol etmenize olanak sağlar. Elektrik ile çalışan perde motorları, perdelerinizi otomatik yapmanın kolay bir yolunu sunar.

Japon stor perdeler sadece güneş ışığından korunmakla kalmaz, aynı zamanda modern ve zarif bir iç aksesuardır. Bir odayı gölgelemeniz gerekiyorsa, kumaşları tam gölgelendirme efekti ile kullanabilirsiniz. Yangına dayanıklı kumaşlar ofislerde popülerdir ve cam elyaf malzemeler alerjisi olan kişiler tarafından karşılanır.

Japon perdeler dikey perdelere bir alternatif sunar ve ayrıca geniş alanları gölgelemek için ve geniş odaları ayırmak için de kullanılabilir. Geniş renk ve dekor seçenekleri, kendi özel ve benzersiz kombinasyonunuzu yaratmanıza yardımcı olacaktır.

Ofis alanları ve evler için mükemmeldir; iç mekanlara mükemmel uyum sağlayacak birçok tasarım ve kumaş çeşidiyle gelir. Komple ‘karartma’, yarı saydam kumaşlar ve bambu da mevcuttur. Panjurlar, aynı zamanda yatırım için büyük bir değer olan minimum bakım gerektirir.